Достапни линкови

Гласање - мали потешкотии со „фингерпринтот“


Гласање - мали потешкотии со „фингерпринтот“
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:27 0:00

Во 7 часот се отворени сите гласачки места за локалните избори. Гласањето се одвива без проблеми, освен што има проблеми со апаратите за отпечатоци од прст.

Категории

XS
SM
MD
LG