Достапни линкови

Гласањето за претседател на државата, засега без проблеми


Гласањето за претседател на државата, засега без проблеми
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:03 0:00

Граѓаните гласаат на првиот круг од претседателските избири на кои учествуваат тројца кандидати. Се гласа на 3480 избирачки места.

Категории

XS
SM
MD
LG