Достапни линкови

Гир - Да не стагнира борбата против корупцијата


Гир - Да не стагнира борбата против корупцијата
please wait

No media source currently available

0:00 0:12:50 0:00

Имаше напредок во борбата против корупцијата, но она што сега е навистина важно е дека не треба да се стагнира. Тие напори треба да бидат видени како дел од национален проект и настрана од сите политички поделби и да бидат вклучени сите делови на општеството, вели за РСЕ евроамбасадорот на ЕУ Дејвид Гир

Категории

XS
SM
MD
LG