Достапни линкови

Вучиќ: Србија останува воено неутрална и пријателска со Русија


Вучиќ: Србија останува воено неутрална и пријателска со Русија
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:15 0:00

Актуелниот српски претседател Александар Вучиќ прогласи победа во првиот круг на претседателските избори. Тој во обраќањето по изборите призна дека конфликтот во Украина влијаел врз кампањата.

Категории

XS
SM
MD
LG