Достапни линкови

Во Приштина пристигна првата група Авганистанци


Во Приштина пристигна првата група Авганистанци
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:52 0:00

Со авион на американската армија на Косово пристигна првата група евакуирани авганистанци. Ќе бидат сместени во прифатен центар во близина на американската база Бонд Стил.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG