Достапни линкови

Во „подрум за егзекуција“ во Украина


Во „подрум за егзекуција“ во Украина
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:00 0:00

Детски летен камп во Украина е место на уште едно страшно злосторство. Во еден подрум се најдени тела со врзани раце зад грб и дупки од куршуми во главите. Украинските власти соопштија дека станува збор за воено злосторство извршено од руските сили.

Категории

XS
SM
MD
LG