Достапни линкови

Во акција со украинските сили во Бахмут


Во акција со украинските сили во Бахмут
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:54 0:00

Тим на РСЕ новинари ја проследија акцијата на украинските сили во околината на Бахмут за потиснување на руските војници. Во акцијата беше заробен еден руски војник.

Категории

XS
SM
MD
LG