Достапни линкови

Возилата на брза помош во сообраќаен клинч


Возилата на брза помош во сообраќаен клинч
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:41 0:00

Приватните превозници втор ден по ред блокираат во Скопје . Градоначалничката не одговара на барањата за средба. Тие бараат разбирање од граѓаните и не покажуваат намера да ги тргнат автобусите. Граѓаните живeaт во сообраќаен хаос, тешко се стигнува и на училиште, на работа, па и до болница.

Категории

XS
SM
MD
LG