Достапни линкови

Владата на ВМРО-ДПМНЕ ќе стимулира квалитет на МРТВ


Владата на ВМРО-ДПМНЕ ќе стимулира квалитет на МРТВ
please wait

No media source currently available

0:00 0:12:09 0:00

Предизборната програма на ВМРО-ДПМНЕ, во однос на економските ветувања, европските интеграции, како и реформите во Јавниот сервис се дел од темите во неделното интервју со лидерот на партијата Христијан Мицкоски.

Категории

XS
SM
MD
LG