Достапни линкови

Вероника и Кира од Украина на возраст од 15 и 10 години преживеаја ужасни руски напади


Вероника и Кира од Украина на возраст од 15 и 10 години преживеаја ужасни руски напади
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Вероника од украинската област Доњецк го загубила своето семејство во напад на зградата во која живеела. Погодена од шрапнел останала во кома. Кира од Харкив била погодена од шрапнел при гранатирање од руските сили додека шетала во парк

Категории

XS
SM
MD
LG