Достапни линкови

Валентин Алчев за лекувањето на неговата мајка во „Жан Митрев“


Валентин Алчев за лекувањето на неговата мајка во „Жан Митрев“
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:10 0:00
Директен линк

Велешанецот Валентин Алчев раскажува за неговото искуство кога мајка му била лекувана и починала во клиниката Жан Митрев. Вели дека е крајно незадоволен и подготвува тужба преку адвокат.

Категории

XS
SM
MD
LG