Достапни линкови

Вакцинација во кафеана


Вакцинација во кафеана
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:27 0:00

Во една кафеана во Крагуевац беше организирано вакцинирање против Ковид 19, а оние што се вакцинираа, добија бесплатен ручек.

Категории

XS
SM
MD
LG