Достапни линкови

Бремени и родилки - херои во пандемија


Бремени и родилки - херои во пандемија
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:54 0:00

Бремените кои во оваа пандемија ги охрабрувавме да бидат силни, да и се спротивстават на болеста и навреме да побараат лекарска помош и мајките кои додека се бореа со болеста на свет донесоа нов живот, ќе останат наши херои, вели доктор Весна Чибишева од Клиниката за гинекологија и акушерство.

Категории

XS
SM
MD
LG