Достапни линкови

„Боречките вештини не ги користиме надвор од салите“


„Боречките вештини не ги користиме надвор од салите“
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:12 0:00

Каратистката Магдалена Божиноска ја освои минатогодишната награда Најуспешна млада спортистка. Меѓу заслугата за да ја добие оваа награда е тоа што е веќе осумгодишен првак во карате. Што има да порача таа?

Категории

XS
SM
MD
LG