Достапни линкови

Белоруски фудбалери против полициското насилство


Белоруски фудбалери против полициското насилство
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:26 0:00

Белоруски фудбалери од повеќе клубови во земјата снимија видео преку кое повикуваат на запирање на насилствата врз мирните демонстранти во Белорусија.

XS
SM
MD
LG