Достапни линкови

Ајфеловата кула осветлена со хидрогенска енергија


Ајфеловата кула осветлена со хидрогенска енергија
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:42 0:00

За да се прикаже дека обновливата хидрогенска енергија ќе има влијание врз општеството, Ајфеловата кула е осветлена со хидрогенска енергија.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG