Достапни линкови

Ако не може низ врата, преку прозор кај болни од Ковид 19


Ако не може низ врата, преку прозор кај болни од Ковид 19
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

Тетовчани не се единствените во земјава кои ги посетуваат и се грижат за своите роднини позитивни на ковид во инфективните болнички одделенија, иако тоа е строго забрането. Гостиварци се обидувале и преку прозор да влезат во болница на посета на роднина заболен од ковид-19.

Категории

XS
SM
MD
LG