Достапни линкови

Петковски - Надеж дава изјавата на Мицкоски


Петковски - Надеж дава изјавата на Мицкоски
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:40 0:00
Директен линк

Ова е првпат, ако е точно, подготвеност од лидерот на опозицијата да разговара за можни институции, утре и за избор на влада со сите политички партии, освен со ДУИ, што и не е лоша таа варијанта, вели Тито Петковски

XS
SM
MD
LG