Достапни линкови

Муратовска: Превозниците не се задоволни, на Табановце се дуплираат обврските


Муратовска: Превозниците не се задоволни, на Табановце се дуплираат обврските
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:46 0:00
Директен линк

Прегледот се врши и од едната и од другата страна без разлика што се заедно на граничниот премин. Кога би се вовел систем на информирање и размена на податоци, тогаш прегледот би бил само на една страна, со што ќе се добие во време и во проток, вели Билјана Муратовска од Макам-Транс.

XS
SM
MD
LG