Достапни линкови

Кржаловски - Францускиот предлог нанесе штета на целото општество


Кржаловски - Францускиот предлог нанесе штета на целото општество
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:00 0:00
Директен линк

Предлогот доведе до повторна поларизација, иако имаше добра можност да се деполаризира општеството, вели Александар Кржаловски МЦМС. Повеќето партите ќе имаат штета од ова за својот рејтинг. Во земјава изборот е сведен на истите партии и колку и лошо да прават, на крај луѓето бираат една од нив.

XS
SM
MD
LG