Достапни линкови

Трајанов предупредува на можни проблеми при патување со истечен пасош


Трајанов предупредува на можни проблеми при патување со истечен пасош
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00
Директен линк

Поранешниот министер за внатрешни работи и лидер на Демократски сојуз Павле Трајанов за проблемите со застојот на издавање на лични документи вели дека не е доволно министрите само да се сликаат туку и да следат како им работат службите и што им недостасува за работа.

XS
SM
MD
LG