Достапни линкови

Д-р Чолакова Дервишова: Стравот кај луѓето за реакција од вакцините е голем


Д-р Чолакова Дервишова: Стравот кај луѓето за реакција од вакцините е голем
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:09 0:00
Директен линк

Според претседателката на здружението на матични лекари Лилија Чолакова-Дервишова има повеќе причини зошто се уште нема поголем одѕив за вакцинацијата. Слушнете кои се

XS
SM
MD
LG