Достапни линкови

Кордалов- Зголемена е свеста за злоупотреби на социјалните мрежи


Кордалов- Зголемена е свеста за злоупотреби на социјалните мрежи
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:01 0:00
Директен линк

Бојан Кордалов- специјалист за односи со јавност и нови медиуми вели дека фали многу поструктуирана и јасна кампања, којашто буквално ќе ги насочи младите од најрана возраст за да знаат што се правила на игра во интернет простор. Прочитајте повеќе на оваа тема на артиклот „Стотина кривични пријави поврзани со злоупотреба на социјални мрежи“ на нашата веб страница

XS
SM
MD
LG