Достапни линкови

Секуловска - Голем е интересот да им се плати сметка на ранливите


Секуловска - Голем е интересот да им се плати сметка на ранливите
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:14 0:00
Директен линк

На седум семејствата во моментов им треба помош да си ги подмират заостанатите сметки за струја преку акцијата „Плати сметки - помогни на социјално загрозено семејство“ на платформата „Way2Help“. Досега им е помогнато на 90 семејства, платени се 360 сметки, а има 318 донатори.

XS
SM
MD
LG