Достапни линкови

Искра Стојковска - „Фронт 21/42.“


Искра Стојковска - „Фронт 21/42.“
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:41 0:00
Директен линк

Стојковска вели дека со Пендаровски имале средба пред од една година, на која го запознале со состојбата и „особено со итната потреба“ да биде усвоен нов ефикасен закон за управување со Охридскиот регион.

XS
SM
MD
LG