Достапни линкови

Само вакцината може да ја прогласи короната за умрена


Само вакцината може да ја прогласи короната за умрена
please wait

No media source currently available

0:00 0:15:11 0:00
Директен линк

Цела година помина во знак на пандемијата на коронавирусот. За болеста нема лек, па се обидувавме и со молитви, и со прогласување на вирусот за умрен, но се чини дека само масовна вакцинација може да стави крај на пандемијата.

XS
SM
MD
LG