Достапни линкови

Времето денеска: променливо облачно со дожд


Ќе биде променливо облачно со повремени локални врнежи од дожд. Утринската температура ќе биде од четири до 11, а дневната од 14 до 23 степени. Во Скопје и околината слично време. Утринската температура ќе биде околу осум, а дневната ќе достигне до 21 степен.

XS
SM
MD
LG