Достапни линкови

Времето сончево со умерена облачност


Времето денеска ќе биде сончево со умерена облачност. Попладне облачноста ќе се золемува. Утринската температурата се движи помеѓу пет и два степена, а дневната од 13 до 17 степени. Во Скопје ќе биде сончево со умерена облачност, со температура до 15 степени.
XS
SM
MD
LG