Достапни линкови

Времето денеска сончево


Skopje - macedonia - view of the city cetre 24 dec for weather report
Времето денеска ќе биде сончево со слаб ветер од променлив правец. Метеролозите предвидуваат дека температурата ќе се движи во интервалот од 19 до 26 степени целзиусови. Во Скопје и околината слично време со температура до 25 степени.
XS
SM
MD
LG