Достапни линкови

Втор ден од референдумот во Италија


Втор ден од референдумот во Италија.Граѓаните се изјаснуваат за нуклеарните централи,приватизацијата на системот за водоснабдување и имунитетот на премиерот и другите функционери.
XS
SM
MD
LG