Достапни линкови

Министерот Бесими имаше сообраќајка


фатмир Бесими
Министерот за економија Фатмир Бесими попладнево имаше сообраќајна незгода, но не е повреден, ниту има какви било последици.
Како што информираат од Министерството, сообраќајката се случила на раскрсницата пред зградата на Владата. Во возилото биле само министерот Бесими и неговиот возач.
XS
SM
MD
LG