Достапни линкови

Рамковски: Изјавата за владините реклами е дадена во афект


Велија Рамковски наредил да се симнaт од интернет страната на А1 телевизија сите снимки од вечерта кога зградата во која е сместена телевизијата беше опколена од полицајаци. Тој за изјавите за парите што ги добил до премиерот вели дека ги кажал во момент на ефект. Ова го изјавил Рамковски во интервју за телевизијата Алсат-М. Рамковски во интервјуто вели дека и новинарите претерале. Тој воедно ги повикува испекторите да си ја продолжат работата затоа што како што вели нема што да се крие.
XS
SM
MD
LG