Достапни линкови

Средба Груевски - Папандреу во Триполи


Премиерот Никола Груевски денеска на маргините на Самитот на Европската унија и Африка, што се одржува во Триполи, се сретнал со грчкиот премиер Јоргос Папандреу, јави МИА. Детали од средбата, засега нема.
XS
SM
MD
LG