Достапни линкови

Временска прогноза-облачно и посвежо


Времето денеска во Македонија ќе биде променливо облачно и посвежо, во западните и северните делови со врнежи од дожд, на повисоките места од дожд и снег, а на планините од снег.Температурата ќе се движи од 2 до 13 степени. Во Скопје слично време, со температура до 9 степени.
XS
SM
MD
LG