Достапни линкови

Киднапиран холандски хуманитарец во Авганистан


Холандски хуманитарец и неговиот возач-Авганистанец се киднапирани во Авганистан, потврди холандската влада. Досега никој не ја презеде одговорноста за нивното грабнување.
XS
SM
MD
LG