Достапни линкови

Временска прогноза-сончево со умерена облачност


Времето во Македонија денеска ќе биде сончево и ветровито со умерена облачност. Ќе дува умерен северен ветер. Температурата ќе се движи од 5 до 15 степени. Во Скопје и околината слично време, со температура до 13 степени.
XS
SM
MD
LG