Достапни линкови

Времето ќе биде сончево со умерена облачност


Времето денеска ќе биде сончево со умерена облачност и со умерен ветер од северен правец. Температурата ќе се движи од 18 до 28 степени.
Во Скопје ќе биде сончево со умерена облачност. Ќе дува умерен ветер од северен правец. Температурата ќе достигне до 26 степени.
XS
SM
MD
LG