Достапни линкови

Утре започнуваат 21те Зимски олимписки игри


Утре во Ванкувер започнуваат 21те Зимски олимписки игри на кои ќе учествуваат над 5 500 натпреварувачи од 80 земји.
Македонија во Ванкувер ќе ја претставуваат тројца натпреварувачи, Алпинецот Антонио Ристевски и нордијците Дарко Дамјановски и Росана Кироска
XS
SM
MD
LG