Достапни линкови

Временска прогноза:Променливо облачно


Времето денеска ќе биде променливо облачно. Во западните делови од земјата ќе има слаби врнежи од дожд и провејување на слаб снег на повисоките места.Утринската температура се движи од минус четири до три, а дневната ќе достигне до осум степени. Во Скопје слично време со темепратура до шест степени
XS
SM
MD
LG