Достапни линкови

Санкци за јавно зборување за секс во Саудиска Арабија


Судот во Саудиска Арабија, денеска осуди човек на 5 години затвор и на 1.000 удари , бидејќи на телевизија се фалел за своите сексуални предбрачни освојувања.
Судијата му препишал и психолошки третман
XS
SM
MD
LG