Достапни линкови

Прогноза за времето денеска- без дожд и потопло


Времето ќе биде сончево со умерена облачност, потопло и со слаб до умерен северозападен ветер. Утринската температура се движи од 11 до 16, а дневната ќе биде од 24 до 32 степена.
XS
SM
MD
LG