Достапни линкови

Прогноза за времето- сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево и топло, со умерена локална облачност. Температурата ќе се движи меѓу 24 и 36 степени. Во Скопје ќе преовладува слично време, со температура околу 34 степени.
XS
SM
MD
LG