Достапни линкови

Фудбал: Македонија- Исланд


Македонската фудбалска репрезентација денеска во Скопје во рамките на квалификациите за наредното светско првенство, игра со селекцијата на Исланд. Натпреварот почнува во 17 часот и 45 минути.
XS
SM
MD
LG