Достапни линкови

Министерката за надворешна трговија на ОАЕ во Македонија


Во официјална посета на земјава престојува Министерката за надворешна трговија на Обединетите Арапски Емирати Шеика Лубна бин Калид Ал Касими. Предвидено е таа да се сретне со министерот за економија на РМ Фатмир Бесими.
XS
SM
MD
LG