Достапни линкови

Челзи и Барселона на чекор од полуфиналето


Во првите натпревари од четвртфиналето на Лигата на шампиони во фудбал, синоќа се постигнати следниве резултати:
Ливерпул- Челзи 1-3
Барселона- Баерн 4-0
Реванш мечевите се играат наредната недела.
XS
SM
MD
LG