Достапни линкови

Атина: Запалени четири полициски автомобили во предградие на Атина


Непознати напаѓачи изутрината во едно предградие на Атина запалиле четири полициски автомобили, јавуваат агенциите, додавајќи дека возилата биле целосно уништени. Полицијата трагала по напаѓачите, а досега никој не ја презел одговорноста за нападот.
XS
SM
MD
LG