Достапни линкови

Белград: ТВ дуел меѓу Томислав Николиќ и Борис Тадиќ


Кандидатите за претседател на Србија Томислав Николиќ и Борис Тадиќ вечер ќе го имаат единствениот ТВ дуел, пред вториот круг од изборите што ќе биде одржан в недела. На последниот ден на кампањата, утре двајцата кандидати ќе ги одржат завршните митинзи во Белград.
XS
SM
MD
LG