Достапни линкови

Скопје: Седница за интерпелација на претседателот на Парламентот Љубиша Георгиевски


Собранието денеска ќе ја одржи шеесет и четвртата седница. На дневен ред е интерпелацијата за работата на претседателот на Собранието на Македонија, Љубиша Георгиевски.
XS
SM
MD
LG