Достапни линкови

Загреб: Вечерва Хрватска - Македонија


Вечерва во Загреб, Македонија ќе игра против Хрватска во рамките на квалификациите за европското првенство во фудбал. Хрватска се смета за фаворит и е прва во Е групата.
XS
SM
MD
LG