Достапни линкови

Лос Анџелес: Почина познатиот продуцент Арон Спелинг


Вчера во Лос Анџелес почина Арон Спелинг познатиот продуцент на ТВ сериите Беверли Хилс, Династија, Мелроуз Плејс и Чарлиевите Ангели. Спелинг починал од удар на 83 години.
XS
SM
MD
LG